PL | EN
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Oferta

Agregat olejów ciężkich AOC


Urządzenie służy do dystrybucji produktów III klasy (oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, mineralne i inne produkty). Wyposażone jest w wąż oraz pistolet z kaburą (podobnie jak w dystrybutorze paliwowym o wysokiej wydajności) i umożliwia napełnianie urządzeń i zbiorników wydawanym produktem. Odczyt odbywa się z licznika mechanicznego wyposażonego w pulser, umieszczonego na przepływomierzu. Urządzenie wyposażone jest w pompę zębatą (lub inną w zależności od wydawanego medium), filtr, separator oraz niezbędną armaturę połączeniową. Może być dowolnie konfigurowane w zakresie wydajności oraz gabarytów zewnętrznych. Pod urządzeniem znajduje się taca zabezpieczająca przed ewentualnym wyciekiem produktu, boczna i górna powierzchnia (lub przednia w zależności od konfiguracji) posiadają zabudowę. Urządzenie może być użytkowane zarówno w terenie, jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

  • wydajność agregatu: 50, 80 lub 100 dm3/min
  • temperatura pracy: -20 ÷ +400C
  • gabaryty: 900 mm x 1220 mm x 1310 mm
  • wszystkie urządzenia elektryczne wyposażenia agregatu posiadają obudowę w wykonaniu przeciwwybuchowym (Ex)
  • wyposażony w pompę zębatą z by-passem, przepływomierz z licznikiem mechanicznym, separator, filtr, wąż wydawczy z pistoletem i kaburą
     

 

Agregat olejów ciężkich AOC
zoom


« wstecz
Aktualności O nas Serwis Pobierz Praca Galeria Kontakt Copyright © MM Energy Sp. z o.o. 2004 - 2019 | Projekt i system CMS: euforia
MM Energy Sp. z o.o. swoją działalnością obejmuje kompleksową obsługę rynku paliwowego. Obszary naszej działalności to m.in. stacja paliw – kompleksowe wykonawstwo, budowa stacji paliw, modernizacja i wyposażenie stacji paliw; dystrybutory paliwa – produkcja i dostawa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na dystrybutory paliw; stacje lpg (stacja gazowa) – produkcja i dostawa dystrybutorów lpg, stacje gazowe i ich kompletna dostawa. To tylko część naszej oferty. Nasze stacje benzynowe cechuje najwyższa jakość i solidność. Gwarantem najwyższej jakości naszych usług i produktów jest system zarządzania jakością wg ISO 9001, zapewniający najwyższą jakość wykonania.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij