PL | EN
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Aktualności
2011-05-05
XVIII MIĘDZYNARODOWE TARGI STACJA PALIW 2011- WARSZAWA » XVIII MIĘDZYNARODOWE TARGI STACJA PALIW 2011- WARSZAWA
W dniach od 11 do 13 maja 2011 r. serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach "STACJA PALIW". Czekamy na Państwa w hali EXPO XXI na stoisku A27.

2010-09-07
23 Światowe Forum LPG (WLPGA) » 23 Światowe Forum LPG (WLPGA)
Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na 23 Światowe Forum LPG (WLPGA) oraz Kongres Europejskiego Stowarzyszenia LPG (AEGPL) połączony z wystawą. Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 29 wrzesień – 1 październik 2010 w Pałacu Kongresowym w Madrycie. Będziemy zaszczyceni, jeśli odwiedzą nas Państwo na stoisku nr 74, które znajdować się będzie w części pod nazwą „Audytorium Right Foyer & GOYA ROOM”.

przeczytaj szczegóły »


2010-07-26
AUTOMECHANIKA NIEMCY » AUTOMECHANIKA  NIEMCY
W dniach od 14 do 19 września 2010 r. zapraszamy na Targi "Automechanika" odbywające się we Frankfurcie nad Menem.

przeczytaj szczegóły »


Aktualności O nas Serwis Pobierz Praca Galeria Kontakt Copyright © MM Energy Sp. z o.o. 2004 - 2019 | Projekt i system CMS: euforia
MM Energy Sp. z o.o. swoją działalnością obejmuje kompleksową obsługę rynku paliwowego. Obszary naszej działalności to m.in. stacja paliw – kompleksowe wykonawstwo, budowa stacji paliw, modernizacja i wyposażenie stacji paliw; dystrybutory paliwa – produkcja i dostawa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na dystrybutory paliw; stacje lpg (stacja gazowa) – produkcja i dostawa dystrybutorów lpg, stacje gazowe i ich kompletna dostawa. To tylko część naszej oferty. Nasze stacje benzynowe cechuje najwyższa jakość i solidność. Gwarantem najwyższej jakości naszych usług i produktów jest system zarządzania jakością wg ISO 9001, zapewniający najwyższą jakość wykonania.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij