PL | EN
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
O nas

Jakość i ochrona środowiska


Od 2004 roku w GrupaMM funkcjonuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000, która w 2009 roku została zastąpiona normą ISO 9001:2008. System ten oparty o międzynarodowe standardy jakościowe podlega ciągłemu nadzorowi, gwarantując najwyższą jakość świadczonych przez GrupaMM usług oraz produkowanych wyrobów. Szczególna dbałość o najwyższą jakość produktów i usług jest podstawową dewizą działania wszystkich pracowników GrupaMM.

Jednostką certyfikującą System Zarządzania Jakością w GrupaMM jest firma Euronis Certification Sp. z o.o. - jednostka akredytowana przez PCA.

Wdrożony w GrupaMM System Zarządzania Jakością stanowi dla wszystkich pracowników zobowiązanie do ciągłego rozwoju, poszukiwania coraz lepszych i doskonalszych rozwiązań oraz udoskonalania jakości oferowanych produktów i usług.

Od początku działania szczególną troską firmy jest także ciągła dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Wszystkie realizowane przez GrupaMM inwestycje uwzględniają ten aspekt, a produkowane wyroby przestrzegają najostrzejszych reżimów w tym zakresie.

Certyfikat System zarządzania jakością ISO 9001:2008


Pliki PDF do pobrania:


« wstecz
Aktualności O nas Serwis Pobierz Praca Galeria Kontakt Copyright © MM Energy Sp. z o.o. 2004 - 2019 | Projekt i system CMS: euforia
MM Energy Sp. z o.o. swoją działalnością obejmuje kompleksową obsługę rynku paliwowego. Obszary naszej działalności to m.in. stacja paliw – kompleksowe wykonawstwo, budowa stacji paliw, modernizacja i wyposażenie stacji paliw; dystrybutory paliwa – produkcja i dostawa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na dystrybutory paliw; stacje lpg (stacja gazowa) – produkcja i dostawa dystrybutorów lpg, stacje gazowe i ich kompletna dostawa. To tylko część naszej oferty. Nasze stacje benzynowe cechuje najwyższa jakość i solidność. Gwarantem najwyższej jakości naszych usług i produktów jest system zarządzania jakością wg ISO 9001, zapewniający najwyższą jakość wykonania.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij