PL | EN
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
O nas

O MM


MM prowadzi działalność w zakresie kompleksowej obsługi rynku paliwowego w kraju i za granicą od prawie 50 lat.

Jesteśmy producentem dystrybutorów paliw oraz BIO paliw, a także dystrybutorów LPG i CNG - posiadającym wieloletnie doświadczenie w rozwoju i produkcji tych produktów. Spółka jest kontynuatorem najlepszych tradycji firm "MM" Marek Myśliwiec z Żor - projektanta i wykonawcy instalacji paliwowych i gazowych o bogatych wieloletnich doświadczeniach oraz ZAP-Petro z Ostrowa Wielkopolskiego - producenta dystrybutorów paliw o kilkudziesięcioletniej tradycji w konstruowaniu, rozwoju i produkcji tych urządzeń.

Należymy do wiodących w Polsce dostawców urządzeń i usług dla stacji paliw z tradycją sięgającą 1960 r.

MM  DLA STACJI PALIW I NIE TYLKO...

Obszary naszego działania obejmują:

  • kompleksowe wykonawstwo stacji paliw, w tym również przy marketach,
  • produkcję i dostawę dystrybutorów paliw tradycyjnych oraz BIO paliw,
  • produkcję i dostawę dystrybutorów LPG i CNG,
  • dostawę kompletnych stacji gazowych i kontenerowych oraz AdBlue,
  • produkcję i dostawę wyposażenia dodatkowego dla stacji paliw (np. odkurzacze, kompresory, nalewaki płynu do spryskiwaczy),
  • wykonawstwo i wyposażenie baz paliw,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • projektowanie i wykonawstwo instalacji paliwowych dla linii produkcyjnych np. samochodów.

Wszystkie oferowane przez MM  usługi cechuje najwyższa jakość, profesjonalizm i terminowość wykonania oraz dbałość o najmniejsze szczegóły, zaś produkty posiadają nowoczesną konstrukcję, opracowaną według najwyższych standardów światowych, są przystosowane do pracy w każdych warunkach klimatycznych, a także charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

Jesteśmy członkiem m.in. Petroleum Equipment Institute (PEI) – USA oraz Regionalnej Izby Gospodarczej.

Gwarantem najwyższej jakości naszych usług i produktów oraz dbałości o ich ciągłe ulepszanie jest funkcjonujący już od wielu lat w MM system zarządzania jakością wg ISO 9001, certyfikowany i systematycznie weryfikowany przez audytorów zewnętrznych.


« wstecz
Aktualności O nas Serwis Pobierz Praca Galeria Kontakt Copyright © MM Energy Sp. z o.o. 2004 - 2019 | Projekt i system CMS: euforia
MM Energy Sp. z o.o. swoją działalnością obejmuje kompleksową obsługę rynku paliwowego. Obszary naszej działalności to m.in. stacja paliw – kompleksowe wykonawstwo, budowa stacji paliw, modernizacja i wyposażenie stacji paliw; dystrybutory paliwa – produkcja i dostawa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na dystrybutory paliw; stacje lpg (stacja gazowa) – produkcja i dostawa dystrybutorów lpg, stacje gazowe i ich kompletna dostawa. To tylko część naszej oferty. Nasze stacje benzynowe cechuje najwyższa jakość i solidność. Gwarantem najwyższej jakości naszych usług i produktów jest system zarządzania jakością wg ISO 9001, zapewniający najwyższą jakość wykonania.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij