PL | EN
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Pobierz Adobe Flash player
Prawdopodobnie w Twojej przegl±darce wył±czono JavaScript lub nie posiadasz zainstalowanego Flash Player'a.
Szukaj:
Serwis

Posiadamy optymalnie zorganizowane, sprawne i profesjonalne służby serwisowe, które 24 godziny na dobę przyjmują wszelkie zgłoszenia pod następującymi numerami telefonów:

Świadczymy usługi w zakresie:

  • uruchomienie, legalizacja i naprawa dystrybutorów paliwowych i gazowych,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych przez firmę urządzeń,
  • serwis urządzeń petrochemicznych i LPG (większość urządzeń na rynku),
  • stałe umowy serwisowe,
  • przeglądy okresowe i przeglądy prewencyjne.

Posiadamy szeroko rozbudowaną sieć punktów serwisowych w całym kraju, co pozwala nam na szybką reakcję w przypadku zgłoszenia serwisowego.

 


« wstecz
Aktualności O nas Serwis Pobierz Praca Galeria Kontakt Copyright © MM Energy Sp. z o.o. 2004 - 2019 | Projekt i system CMS: euforia
MM Energy Sp. z o.o. swoją działalnością obejmuje kompleksową obsługę rynku paliwowego. Obszary naszej działalności to m.in. stacja paliw – kompleksowe wykonawstwo, budowa stacji paliw, modernizacja i wyposażenie stacji paliw; dystrybutory paliwa – produkcja i dostawa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na dystrybutory paliw; stacje lpg (stacja gazowa) – produkcja i dostawa dystrybutorów lpg, stacje gazowe i ich kompletna dostawa. To tylko część naszej oferty. Nasze stacje benzynowe cechuje najwyższa jakość i solidność. Gwarantem najwyższej jakości naszych usług i produktów jest system zarządzania jakością wg ISO 9001, zapewniający najwyższą jakość wykonania.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij